Azimuth

Azimuth
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Azimuth B52
Azimuth B52 - якісний і надійний автомобільний навігатор, який порадує Вас стильним дизайном, зручним інтерфейсом, простотою і практичністю експлуатації. З ним Ви швидко знайдете потрібний об'єкт або адресу, зможете прокласти оптимальний маршрут з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань. Голосові..
2,617.47 грн.
Azimuth B52 Plus
Azimuth B52 Plus - надійний автомобільний навігатор, який відрізняється швидким відгуком, простотою управління, високою якістю збірки, стильним дизайном і багатим функціоналом. З його допомогою Ви легко зможете орієнтуватися в незнайомій місцевості, легко знаходити потрібні об'єкти, прокладати ма..
2,842.10 грн.
Azimuth B53
Azimuth B53 - високоякісний, функціональний навігатор, який обов'язково приверне увагу користувачів стильним, елегантним дизайном, якісною навігацією, простотою експлуатації і широкими можливостями. Він допоможе швидко і точно прокласти маршрут до заданої адреси, з огляду на заборонні знаки. З ни..
2,384.21 грн.
Azimuth B55
Azimuth B55 - функціональний, надійний і стильний навігатор, який зробить Ваші поїздки комфортнішими, безпечнішими і цікавішими. Завдяки сенсорному екрану і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу робота з приладом не викличе у Вас абсолютно ніяких складнощів. Ви без зусиль зможете прокладати маршрути,..
1,926.40 грн.
Azimuth B55 Plus
Azimuth B55 Plus - сучасний функціональний навігатор, який, не дивлячись на компактні розміри, володіє широкими можливостями. Порадує він і стильним дизайном, і високою надійністю, і простотою експлуатації. За допомогою сенсорного дисплея Ви легко поміняєте налаштування, запустите потрібну програ..
2,631.58 грн.
Azimuth B57
Якщо Вам потрібен якісний навігаційний прилад, який допоможе легко і швидко орієнтуватися на дорозі, зробить пересування більш ефективним і комфортним, тоді радимо придбати навігатор Azimuth B57. Завдяки чутливому сенсору, простому і зрозумілому інтерфейсу, а також російськомовному меню Ви зможет..
2,473.68 грн.
Azimuth B75
Azimuth B75 - це унікальний навігаційний прилад, який володіє широкими мультимедійними можливостями і забезпечує своїм користувачам якісну навігацію. Ви зможете використовувати його в якості відеоплеєра і МР3-плеєра, а також грати в ігри, переглядати фотографії і читати улюблені книги. Вбудований..
2,318.40 грн.
Azimuth B75 Plus
Завдяки широким мультимедійним можливостям навігатор Azimuth B75 Plus стане справжнім розважальним центром всередині Вашого автомобіля. Ви і Ваші пасажири зможете слухати музику, переглядати будь-яке відео, читати завантажені книги, користуватися всілякими додатками під Windows CE 6.0, а також гр..
3,073.68 грн.
AZIMUTH B78
..
2,394.00 грн.
Azimuth B79 Pro
Надійний і функціональний навігатор, професійного класу Azimuth B79 Pro з високоякісним екраном і високочутливим сенсором стане Вашим вірним супутників під час поїздок по незнайомих дорогах і вулицях. Дана модель оснащена надійною і точною навігацією, яка непросто дозволить Вам впевнено орієнтува..
2,438.80 грн.
Azimuth M703
Якщо Ви ще перебуваєте в пошуках надійної і функціональної навігаційної системи для свого автомобіля, тоді радимо звернути увагу на Azimuth M703. Це сучасний GPS навігатор з вбудованим радар-детектором і відеореєстратором, який зможе ефективно замінить відразу кілька, незамінних в дорозі, пристро..
3,897.60 грн.
Azimuth M705
Azimuth M705 - надійний, стильний і функціональний автомобільний навігатор з широкими можливостями і вбудованим FullHD відеореєстратором. З ним Ви зможете не тільки прокладати і зберігати маршрути, але і записувати все, що відбувається навколо Вашого автомобіля в дорозі і під час зупинки, користу..
4,000.00 грн.
Azimuth M710 Tab
Azimuth M710 Tab - надійний і функціональний гаджет, який ефективно об'єднав в собі відразу декілька приладів: якісний відеореєстратор, навігатор, планшет, плеєр. З таким приладом Ви легко знайдете потрібні об'єкти на карті, прокладете маршрут по заданих точках, оминаючи заборонні знаки і зможете..
5,010.52 грн.
Створення Інтернет магазинів