Відеореєстратори

Відеореєстратори
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Reynd F1
REYND F1 - компактний, надійний і практичний відеореєстратор, який вразить своїми можливостями, високою якістю а також порадує невисокою вартістю. Завдяки невеликим розмірам, його легко сховати в салоні автомобіля від цікавих очей, так щоб ніхто не здогадувався, що ведеться зйомка і при цьому отр..
51,240.00 грн.
Reynd F10
Ви шукаєте компактний, надійний, якісний і функціональний відеореєстратор і не знаєте на чому зупинитися, тоді радимо купити відеореєстратор REYND F10. Він порадує своїм стильним, сучасним дизайном і компактними розмірами. Йому буде легко знайти місце в будь-якому, навіть малогабаритному автомобі..
1,752.63 грн.
REYND F11
REYND F11 – компактний і надійний відеореєстратор, який отримав від виробників лаконічний дизайн, простий інтерфейс, високоякісні комплектуючі і широкий функціонал. У ньому все продумано до дрібниць, щоб управління було легким і зрозумілим при першому ж знайомстві, а експлуатація довговічною і ма..
1,680.00 грн.
REYND F11 2CAM
REYND F11 2CAM ..
1,960.00 грн.
Reynd F12
Хочете максимально комфортно відчувати себе в дорозі, легко і швидко вирішувати різні конфлікти на дорозі, які можуть статися з будь-яким автовласником, тоді радимо Вам придбати автомобільний відеореєстратор. Відмінним вибором може стати бюджетна, але при цьому якісна, функціональна і високотехно..
1,680.00 грн.
Reynd F15 Wi-Fi
REYND F15 Wi-Fi - це не просто автомобільний відеореєстратор, це справжня знахідка для будь-якого автомобіліста. Він подарує своїм користувачам великі можливості і порадує компактними розмірами, стильним дизайном і високою надійністю. Ви завжди будете в курсі, що відбувається біля Вашого автомобі..
1,926.31 грн.
Reynd F5
REYND F5 - надійний, якісний, стильний і функціональний відеореєстратор, який завдяки компактним розмірам не займе багато місця і обов'язково буде затребуваний при вирішенні різних спірних ситуацій. При виникненні аварійних ситуацій чи конфліктів на дорозі, Ви зможете переглянути запис і знайти в..
1,536.84 грн.
Reynd F7
Відеореєстратор REYND F7 - надійна, якісна і функціональна новинка 2019 року від ТМ Рейнд з високотехнологічною начинкою, вміщеною в міцний, зносостійкий корпус. Завдяки компактним розмірам реєстратор не займе багато місця в салоні автомобіля, зможе залишитися практично непоміченим для сторонніх,..
1,710.53 грн.
Reynd F8
Пропонуємо Вашій увазі високотехнологічну новинку 2019 року - відеореєстратор REYND F8. На відміну від своїх попередників він поміщений в міцний металевий корпус, який гарантує надійний захист комплектуючих, розташованих в ньому, і має досить компактні розміри. Зйомка ведеться 5 Мп СMOS матрицею ..
1,752.63 грн.
REYND F9
..
1,652.00 грн.
Створення Інтернет магазинів