Garmin Ltd. США

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Oregon 650t
З картою доріг України та ТОПО Європи! Більше функцій, велика чутливість прийому супутників, більш ударостійкий і яскравий сенсорний дисплей.  3-х дюймовий, читабельний на сонці, сенсорний дисплей з подвійною орієнтацією 8-ми мегапіксельна фотокам..
15,773.80 грн.
 Відеореєстратор Garmin Dash Cam 10
HD відеореєстратор з LCD-екраном діагоналлю 2.3 дюйма Функція фотознімків дозволяє робити знімки для збереження результатів зіткнення. Можливість виймати камеру з транспортного засобу для фіксації зовнішніх пошкоджень. Вбудований мікрофон записує звук усередині автомобіля Функція ..
4,694.00 грн.
 Тримач  автокріплення для Oregon,Colorado,Dakota,GPSMAP 62,eTrex 20,30,40
 Тримач  автокріплення для Oregon,Colorado,Dakota,GPSMAP 62,eTrex 20,30,40 ..
478.80 грн.
eTrex touch 25
C картою Україна НавЛюкс! Новий Garmin eTrex 30 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність і довгий термін роботи батарей (до 25 годин) - ті характеристики, які робили прилад eTrex найнадійнішим GPS-навігатором. Був поліпшений користувальницький інтерфейс, гео..
6,862.80 грн.
Fenix 3 Gray
Поки ви насолоджуєтеся життям, fēnix 3 одним рухом руки перетворюються з навігатора в компас, з компаса - в віртуального тренера з урахуванням величезної кількості даних тренування від і порад з відновлення, а з тренера - в віртуального партнера. За допомогою датчика серцевого ритму годи..
13,104.00 грн.
Fenix 3 Sapphire
Висока ефективність у поєднанні з високим стилем   Сталева антена EXO ™ з підтримкою супутників GPS + GLONASS для швидкого прийому сигналів і точного розрахунку місцеположення 1,2-дюймовий кольоровий дисплей Chroma ™ з відмінною якістю зображення навіть при сонячному св..
16,744.00 грн.
Garmin Alpha 100
Ця модель призначена для власників собак і дозволяє стежити за ними і навіть віддавати команди під час дресирування, прогулянки або полювання. Для цього використовуються спеціальні нашийники з прийомопередавачами. Головний пристрій має захищене виконання і максимальну дальність роботи в 15 км на ..
21,040.00 грн.
Garmin Approach G8
..
9,345.00 грн.
Garmin Barklimiter
Garmin BarkLimiter - електронний пристрій для розпізнавання і запобігання гавкоту. Пристрій заснований на технології компанії Tri-Tronics®, яка понад 40 років є лідером на ринку електронних пристроїв для дресирування собак. У пристрої Garmin BarkLimiter, використовуються інноваційні технології ро..
3,024.00 грн.
Garmin Dash Cam 55
Компактний і малопомітний відеореєстратор з GPS • Компактний і малопомітний відеореєстратор при установці на лобовому склі • Високоякісна 3,7-мегапіксельна камера зі зйомкою відео 2560х1440р; працює навіть в умовах низької освітленості • Попередження про можливість зіткнення з розташо..
6,141.00 грн.
Garmin Delta
Всесвітньо відома фірма Garmin випустила нову лінійку електронашийників Delta. Ці нашийники займають преміум сегмент в даній категорії товарів. Вони відрізняються особливою надійністю, ударо і водостійкістю, міцністю і довговічністю роботи. Якість збірки на дуже високому рівні. Гнучкий вибір спос..
6,312.00 грн.
Garmin Dezl 570 LMT
Представляємо Вашій увазі нове покоління GPS-навігаторів для вантажних автомобілів Високонтрастний дисплей 7 " Безстрокове оновлення карт і трафіку в Європі **** Розрахунок маршруту відповідно до вагою та розміром вантажного ..
16,380.00 грн.
Garmin Dezl 580 LMT-D
Простий у використанні GPS-навігатор для вантажівок GPS-навігатор з екраном 5”, картою НавЛюкс та картою Європи, а також безстроковим оновленням карт і трафіку Європи. Безкоштовний live traffic через DAB або Smartphone Link Маршрути, які налаштовуються відповідно до розміру, вантажу..
15,288.00 грн.
Garmin Dezl 780 LMT-D
Garmin dezl 780LMT - це Висококонтрастний дисплей 7'  Безстрокове оновлення карт і трафіку в Європі  Розрахунок маршруту відповідно до ваги і розміром вантажного автомобіля  Путівник по пунктам обслуговування вантажних машин і об'єкти POI спеціально для вантажівок.&..
18,172.00 грн.
Garmin DezlCam 785 LMT-D
Вбудований відеореєстратор   Як тільки ви почнете рух, DLCam 785 LMT-D автоматично почне записувати безперервне відео високої чіткості. У разі аварії, виявлення інцидентів (G-sensor) автоматично зберігає знімки після удару. Ви також можете зберегти відеозапис, натиснувши одну кнопк..
19,292.00 грн.
Створення Інтернет магазинів