Garmin Ltd. США

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Oregon 650
З картою доріг України! Більше функцій, велика чутливість прийому супутників, більш ударостійкий і яскравий сенсорний дисплей.  3-х дюймовий, читабельний на сонці, сенсорний дисплей з подвійною орієнтацією 8-ми мегапіксельна фотокамера з автофокусом і цифрови..
14,560.00 грн.
 Oregon 650t
З картою доріг України та ТОПО Європи! Більше функцій, велика чутливість прийому супутників, більш ударостійкий і яскравий сенсорний дисплей.  3-х дюймовий, читабельний на сонці, сенсорний дисплей з подвійною орієнтацією 8-ми мегапіксельна фотокам..
16,604.00 грн.
 Відеореєстратор Garmin Dash Cam 10
HD відеореєстратор з LCD-екраном діагоналлю 2.3 дюйма Функція фотознімків дозволяє робити знімки для збереження результатів зіткнення. Можливість виймати камеру з транспортного засобу для фіксації зовнішніх пошкоджень. Вбудований мікрофон записує звук усередині автомобіля Функція ..
4,941.05 грн.
 Відеореєстратор GDR 35
Відеореєстратор Garmin GDR 35, з інтегрованим GPS, сенсорним датчиком і дисплеєм в одному пристрої, а також ексклюзивної підтримкою HD додаткової камери. GDR 35 - незамінний помічник у спірних ситуаціях на дорозі. Вбудований G-сенсор зіткнення з настроюваної чутливістю, визначає зовнішній..
7,840.00 грн.
 Тримач  автокріплення для Oregon,Colorado,Dakota,GPSMAP 62,eTrex 20,30,40
 Тримач  автокріплення для Oregon,Colorado,Dakota,GPSMAP 62,eTrex 20,30,40 ..
504.00 грн.
eTrex 10
Туристичний GPS-навігатор. Гарантія від виробника 24 місяці   Розробникам Garmin вдалося поліпшити eTrex і зробити його ще зручніше і практичніше. eTrex 10 зміг зберегти в собі всі колишні якості, за які ми любимо Garmin, в основному це міцний корпус і надійна батарея все те,..
4,004.00 грн.
eTrex 20x
З картою України! Новий Garmin eTrex 20 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність і довгий термін роботи батарей (до 25 годин) - ті характеристики, які робили прилад eTrex найнадійнішим GPS-навігатором. Був поліпшений користувальницький інтерфейс, геокешінга без папе..
6,748.00 грн.
eTrex 30x
Garmin eTrex 30x - це: Поліпшений дозвіл кольорового дисплея - 240 x 320 пікселів Збільшений об'єм вбудованої пам'яті для зберігання карт і супутникових знімків Предзагруженной топографічна карта України Кольоровий трансфлектів..
7,280.00 грн.
eTrex touch 25
C картою Україна НавЛюкс! Новий Garmin eTrex 30 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність і довгий термін роботи батарей (до 25 годин) - ті характеристики, які робили прилад eTrex найнадійнішим GPS-навігатором. Був поліпшений користувальницький інтерфейс, гео..
8,008.00 грн.
eTrex touch 35
Портативний навігатор з кольоровим сенсорним екраном, приймачем GPS / GLONASS і попередньозавантаженими картами TOPO · Кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 2.6 " · 3-осьовий компас з компенсацією нахилу і барометричний альтиметр · Супут..
9,100.00 грн.
Fenix
Годинник з широкими можливостями GPS-навігації розроблялися за участю професійних альпіністів і пропонують користувачам новий стандарт годин з альтиметром, барометром і компасом. GPS-годинник fenix мають широкий набір навігаційних інструментів, що дозволяють користувачеві планувати свої подорожі,..
8,372.00 грн.
Fenix 3 Gray
Поки ви насолоджуєтеся життям, fēnix 3 одним рухом руки перетворюються з навігатора в компас, з компаса - в віртуального тренера з урахуванням величезної кількості даних тренування від і порад з відновлення, а з тренера - в віртуального партнера. За допомогою датчика серцевого ритму годи..
13,793.68 грн.
Fenix 3 Sapphire
Висока ефективність у поєднанні з високим стилем   Сталева антена EXO ™ з підтримкою супутників GPS + GLONASS для швидкого прийому сигналів і точного розрахунку місцеположення 1,2-дюймовий кольоровий дисплей Chroma ™ з відмінною якістю зображення навіть при сонячному св..
17,625.26 грн.
Fenix 3 Sapphire – Titanium with titanium band
Fenix 3 являє собою міцний, функціональний та «розумний» спортивний годинник «мультиспорт» з GPS-приймачем. Оскільки пристрій включає в себе набори функцій для тренувань і для навігації, він готовий до будь спортивних занять або змагань. Доступ до платформи Connect IQ дозволяє налаштовувати ц..
20,972.00 грн.
fenix 6 Pro Solar, Black w/ Slate Band
Підкоріть енергію сонця Завдяки Power Glass з функцією підзарядки від сонячної енергії та режимами живлення, які можна налаштовувати, розумні годинники fenix 6S Solar працюють довше. Як ви себе почуваєте? Пульсометр на зап’ясті1 та пульсоксиметр Pu..
28,392.00 грн.
Створення Інтернет магазинів